Kontakta oss - KYH

Kontakta oss

Kontakta KYH:s Antagning om du har frågor om din ansökan, behörighet eller utbildningar:

0768-852120 / antagningen@kyh.se

Våra skolor

Stockholm

Västra Finnbodavägen 4
131 30 Nacka

Se på karta >>

Göteborg

Vintergatan 1A
417 58 Göteborg

Se på karta>>

Malmö

Östra Kanalgatan 5, 211 41 Malmö
(Postadress: Östra Kanalgatan 3)

Se på karta>>

KYH Anywhere

Västra Finnbodavägen 4
131 30 Nacka

Se på karta >>

Utveckling

Västra Finnbodavägen 4
131 30 Nacka

Se på karta >>

Vi som jobbar på KYH

Peter Brasch

Verksamhetsansvarig 076 885 2124
peter.brasch@kyh.dev.sould.se

Anna-Mia Fors

Utbildningsledare: Byggproduktionsledare, Entreprenadingenjör 0768-85 21 30
annamia.fors@kyh.dev.sould.se

Sherley Johansson

Utbildningsledare: Fastighetsingenjör, Mätningsingenjör, Tekniska fastighetsförvaltare 0768852110
sherley.johansson@kyh.dev.sould.se

Rebecka Hedlin

Utbildningsledare: Energispecialist byggnader, Front End Developer, Affärsutvecklare digital handel 0768852109
rebecka.hedlin@kyh.dev.sould.se

Ida Svanström

Karriär- och studiesamordnare 076-8852114
ida.svanstrom@kyh.dev.sould.se

Alexander Ekberg

Praktik- och utbildningssamordnare 0768-85 21 21
alexander.ekberg@kyh.dev.sould.se

Sofia Jönsson

Karriär- och studiesamordnare (Föräldraledig) 076 885 2119
sofia.jonsson@kyh.dev.sould.se

Kinga Szabadvary

Utbildningsledare (Föräldraledig) 0768-85 21 21
kinga.szabadvary@kyh.dev.sould.se

Annika Jidegren

Verksamhetsansvarig 076 885 21 35
annika.jidegren@kyh.dev.sould.se

Michel Mleczkovicz

Utbildningsledare: Byggproduktionsledare, Entreprenadingenjör, Mätningsingenjör 076-885 21 34
michel.mleczkovicz@kyh.dev.sould.se

Hanna Latvastenmäki

Utbildningsledare: Teknisk testare, Internet of Things 0768852136
hanna.Latvastenmaki@kyh.dev.sould.se

Mikael Olsson

Utbildningsledare: Energispecialist byggnader, Miljösamordnare byggnader 0768852137
mikael.olsson@kyh.dev.sould.se

Lovisa Hänström

Karriär- och studiesamordnare 076 885 2132
lovisa.hanstrom@kyh.dev.sould.se

Mats Johnsson

Verksamhetsansvarig 076 885 21 31
mats.johnsson@kyh.dev.sould.se

Katrin Gränsbo

Utbildningsledare: Lönekonsult, Byggproduktionsledare ROT, Affärsutvecklare digital handel 076-885 21 13
katrin.gransbo@kyh.dev.sould.se

Martin Hegardt

Utbildningsledare: Entreprenadingenjör, Energispecialist byggnader, Fastighetsingenjör 076-885 21 12
martin.hegardt@kyh.dev.sould.se

Caitlyn Taylor

Utbildningsledare: Mätningsingenjör bygg och anläggning, Solenergiprojektör 076-8852111
caitlyn.taylor@kyh.dev.sould.se

Therese Stendahl

Karriär- och studiesamordnare 0768852115
therese.stendahl@kyh.dev.sould.se

Ulrika Dakouri

Utbildningsledare (Föräldraledig) 076 885 2117
ulrika.dakouri@kyh.dev.sould.se

Magnus Lindblad

Verksamhetsansvarig 0768852139
magnus.lindblad@kyh.dev.sould.se

Isabelle Carmler Salvatore

Utbildningsledare: Redovisningskonsult och Solenergiprojektör 076-885 21 23
isabelle.carmlersalvatore@kyh.dev.sould.se

Lars Carlén

Utbildningsledare: Byggproduktionsledare och Fastighetsingenjör 0768-852118
lars.carlen@kyh.dev.sould.se

Johanna Pohjola

Utbildningsledare (föräldraledig) 076 885 21 07
johanna.pohjola@kyh.dev.sould.se

Hanna Månsson

Tf. Utvecklingsansvarig 076-885 21 25
hanna.mansson@kyh.dev.sould.se

Anette Tibell

Utbildningsutveckling 076 885 21 38
anette.tibell@kyh.dev.sould.se

Therese Junesäter Blomkvist

Utbildningsutveckling 076-8852108
therese.junesaterblomkvist@kyh.dev.sould.se

William Neugebauer

Utbildningsutveckling 076-885 21 29
william.neugebauer@kyh.dev.sould.se

Emma Ackersköld

Utvecklingsansvarig (föräldraledig) 076 885 21 26
emma.ackerskold@kyh.dev.sould.se

Erik Wallin

Utbildningsutveckling (Tjänstledig tom mars 2020) 076-885 21 22
erik.wallin@kyh.dev.sould.se

Jon Sundelöf

Utbildningsutveckling (Tjänstledig tom mars 2020) 076-885 21 29
jon.sundelof@kyh.dev.sould.se

Lovisa Hänström

Karriär- och studiesamordnare, antagningsansvarig, Göteborg 076 885 2132
lovisa.hanstrom@kyh.dev.sould.se

Ida Svanström

Karriär- och studiesamordnare, Stockholm 076-8852114
ida.svanstrom@kyh.dev.sould.se

Therese Stendahl

Karriär- och studiesamordnare, Malmö 0768852115
therese.stendahl@kyh.dev.sould.se

Therese Junesäter Blomkvist

Antagningsadministratör, reell kompetens 076-8852108
therese.junesaterblomkvist@kyh.dev.sould.se

Sofia Jönsson

Karriär- och studiesamordnare, Stockholm (Föräldraledig) 076 885 2119
sofia.jonsson@kyh.dev.sould.se

Anders Wikström

Ordförande 070 290 15 38
anders.wikstrom@kyh.dev.sould.se

Lovisa Hänström

Styrelseledamot 076 885 2132
lovisa.hanstrom@kyh.dev.sould.se

Peter Brasch

Styrelseledamot 076 885 2124
peter.brasch@kyh.dev.sould.se

Annika Jidegren

Styrelseledamot 076 885 21 35
annika.jidegren@kyh.dev.sould.se

Mats Johnsson

Styrelseledamot 076 885 21 31
mats.johnsson@kyh.dev.sould.se

Magnus Lindblad

Styrelseledamot 0768852139
magnus.lindblad@kyh.dev.sould.se